Dostawa

Typy dostaw zamówień w sklepi internetowym Burnat

Oferujemy dostawę kurierską, do automatów paczkowych, przesyłkę paletową, a także formy mieszane. Przy większych zamówieniach koszty i forma transportu ustalana jst indywidualnie. Możliwy jest też odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy pod adresem Chojnik 116, 33-180 Gromnik, małopolskie.

Zamówienia wysyłamy w dni robocze, w ciągu 24 godzin od potwierdzenia transakcji. Ze względu na dostepność elementów, lub liczbę zamówień czas wysyłki może się przedłużyć.

Dostawa uli i elementów uli

Dostawa kurierem Pocztex. W jednej paczce mieszczą się 2 ule, lub ich odpowiednik w elementach. Maksymalne wymiary paczki 120×100×50cm, maksymalna waga 30kg.

Dostawa kurier InPost. Maksymalne wymiary paczki 100×50×50 cm, maksymalna waga 30kg. W paczce InPost mieszczą się np. 2 korpusy wielkopolskie, albo 4 dennice.

Dostawa do paczkomatu InPost. Maksymalne wymiary paczki 50×50×60cm, maksymalna waga 20kg. W paczce paczkomatowej mieści się np. korpus wielkopolski, albo 25 zasuwek.

Dostawa paletowa. Maksymalne wymiary przesyłki 120×120×200cm. Na palecie mieści się np. 8 uli.

Dostawa miodów i produktów pszczelich

Miody i produkty pszczele wysyłamy zabezpieczone w styropianowych pudełeczkach - po jednym słoiku w kazdym. Dzięki takiemu opakowaniu docierają całe i bezpiecze.

Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl