• Slide 1
  • Slide 2
  • Slide 3
Przegonka

Przegonka
Cena: 75 zł

Numer katalogowy: U11

Przegonka Burnat przeznaczona do ula wielkopolskiego, górskiego oraz ula Ostrowskiej. Wykonana ze styropianu wysokiej jakości łączy w sobie lekkość, wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Materiał zapewnia najwyższej klasy izolację cieplną, a wyjątkowo niska waga ułatwia transport.
Przegonka
Przegonka Przegonka Przegonka

Przegonka Burnat posiada na górze okrągły otwór z pochylonymi krawędziami, który od dołu zabezpieczony jest elementem z tworzywa sztucznego. Taka konstrukcja umożliwia przemieszczanie się pszczół piętnastoma tunelami, a jednocześnie nie blokuje wentylacji ula. Montaż na 5 nierdzewnych wkrętach umożliwia łatwy wgląd oraz czyszczenie przegonki.


Dolna krawędź przegonki Burnat została zabezpieczona ramką z tworzywa sztucznego. Nie tylko zapobiega to uszkodzeniu elementu podczas transportu, ale przede wszystkim umożliwia idealnie dopasowanie do części pod przegonką. Na każdym boku przegonki znajdują się po dwa zagłębiania, dzięki którym łatwiej oddzielić ten element od pozostałych.

Przegonka Przegonka Przegonka
Przegonka

Przegonka
Przegonka Przegonka Przegonka

Górę przegonki Burnat wzmacnia odpowiednio wyprofilowany pierścień z tworzywa sztucznego. Umożliwia on łatwiejsze złączenie elementów, ale przede wszystkim dopasowanie do elementu nad przegonką.


Przegonka Burnat

Wymiary elementu[mm]:
A - 57
B - 450
C - 450
D - 80-85